תגידו לנו מי אתם – ונגלה לכם באיזה כרטיס אשראי תקבלו יותר

עֵסֶק

סקיי מקס – צוברים בכל קנייה, טסים בכל חברה

מגפת הקורונה הולכת ומסתיימת והטיסות לחו”ל חזרו – ובגדול. זוהי הזדמנות מצוינת להזמין את כרטיס SKYMAX, המותאם לחובבי טיסות. הכרטיס מאפשר לצבור נקודות בכל קנייה שמבצעים (לא רק של טיסות) ואיתן להזמין מלונות בארץ, חופשות וטיסות לחו”ל בכל חברות התעופה (כולל Low Cost).זאת בשונה מכרטיסי תעופה אחרים בשוק, שלרוב מאפשרים טיסה עם חברה אחת או עם מספר חברות מצומצם.

איך זה עובד? על כל 160 ש”ח שמוציאים בכרטיס צוברים נקודה אחת השווה שקל אחד (בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה על כל 320 שקל). אם, למשל, הוצאתם בחודש כ-5000 שקלים ב- SKYMAX – תוכלו לטוס חינם לסופיה תוך 5 חודשים או ברלין תוך 9 חודשים. את הטיסות מזמינים בעזרת הנקודות שצברתם בכרטיס דרך אתר SKYMAX. המחירים שתראו באתר הם מחירים סופיים – ללא תשלום נוסף כמו מיסי נמל ודלק. בנוסף, לא חייבים לצבור נקודות למימוש מלון בארץ או טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על המלון ועל הטיסה.

ל- SKYMAX הטבות נוספות, ביניהן צבירה נוספת למועדוני הנוסע המתמיד, הנפקת כרטיס PRIORITY PASS, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32 דולר בלבד וחיובי קניות בחו”ל שנדחים למועד החיוב – ללא ריבית והצמדה. גם תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם כלולה כאן.

maxBack CRYPTO: לצבור ביטקוין בכל קנייה

כרטיס ה-maxBack CRYPTO דומה בתפקודו לכרטיסים הקודמים שהזכרנו, עם הבדל משמעותי אחד: המטבע הנצבר בו הוא ביטקוין – הכוכב העולה של עולם הקריפטו.

גם במקרה הזה אין צורך לעשות שום דבר מיוחד. מבצעים את הקניות כרגיל ועל כל 160 ש”ח של רכישות (לא משנה היכן) מקבלים שקל אחד שמומר אוטומטית לביטקוין (ההמרה נעשית פעם בחודש, לפי השער היציג של אותו היום). המטבעות נצברים בחשבון ייעודי חדש שנפתח בעת הפעלת הכרטיס בחברת Bits of Gold, שהיא החברה הגדולה בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים, המשרתת יותר מ-150 אלף לקוחות וכפופה לרגולציה הישראלית.

maxBack CRYPTO מתאים לכולם, למי שוותיק בשוק המטבעות הדיגיטליים ולמי שמעוניין לבצע את צעדיו הראשונים בו בצורה קלה, בטוחה ונוחה. אפשר להתעדכן בכל עת ביתרת המטבעות ובשווי שלהם בשקלים באתר ובאפליקציית max או באזור האישי באתר Bits of Gold. בחשבון שנפתח ב-Bits of Gold ניתן לקנות ולמכור ביטקוין, אית’ריום ובהמשך גם מטבעות נוספים (זאת ישירות מול Bits of Gold). כמובן שניתן גם להמיר את הביטקוין שנצבר שם לשקלים. לאחר ההמרה לשקלים ניתן להפקיד את הכסף בחשבון הבנק. ללקוחות הרוכשים בכרטיס maxback CRYPTO תינתן הנחה של 6% על עמלת ההמרה הנגבית בעת רכישה של מטבעות דיגיטליים

הכרטיס כולל את תוכנית ההטבות המפנקת של max הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים, הטבות, בתי קפה ומסעדות בארץ ובעולם. פעילות מיוחדת ואטרקטיבית לתקופת השקת הכרטיס בלבד (עד 31.7.2022) היא מבצע שבמסגרתו לאחר שהזמנתם את כרטיסmaxBack CRYPTO אתם מוזמנים להשתתף בשאלון ביטקוין, בו מי שיענה נכונה על השאלון יוכל להיות בין 10 הזוכים במטבע ביטקוין אחד.

לבחירת כרטיס האשראי שהכי מתאים לכם>>

Leave a Reply

Your email address will not be published.