שני ישראלים נהרגו בתאונת דרכים בסיני, חמישה נוספים נפצעו

עוֹלָם

אלברט גבאי, אביה של אחת הנפגעות בתאונה סיפר בשיחה עם וואלה כי “ברגע שראיתי שיש תאונה בסיני ושיש נפגעים הלב שלי התחיל לדפוק. הייתה לי תחושה אבהית שהיא מעורבת בזה, ראיתי את השחור ביותר. התקשרתי לכל מי שמכיר שהיה איתה, לא הגיבו ולא ענו. התקשרתי לבת השנייה שלי, להשיג את אחת הבנות והיא אמרה שאין מה לדאוג. בסוף היא התקשרה, לא היה קליטה והתנתק, אבל העיקר ששמעתי את קולה והבנתי שהיא בסדר”.

“היא הייתה בהלם והבנתי שיש לה פגיעה ברגל. היא סיפרה שהם נסעו עם נהג מצרי, הוא נסע מהר והם הזהירו אותו לנסוע לאט והייתה תאונה קשה”, המשיך האב. “אני מנהל איתה שיחות ועוקב אחרי הסיפור הזה. זה אסון גדול היא איבדה אנשים מאוד יקרים, אלו אנשים שבאו לבית שלנו, חבר קרוב וחברה קרובה שהיו חיים פה. אנשים שעובדים איתה זה צוות שיצאו ושלחו לנו תמונות של כמה כיף להם, ובגלל זה החליטו להוסיף עוד יום. אני פחדתי מסיני בגלל דבר אחר – בגלל הטרור”.

אריאל גרוסמן שנמצא בחופשה בחצי האי אמר לוואלה: “נסענו מהגבול לכיוון דהב, בדרך לאזור נואיבה ראינו בצד של הכביש לכיוון הגבול עם ישראל טרנזיט מעוך, מלא אמבולנסים מסביב, בלאגן. ראינו אנשים פצועים, קצת מבוהלים, המשכנו לנסוע ורק עכשיו הבנו מה קרה”.

לאחר מכן שלושה בני אדם נהרגו בתאונת בין שני כלי רכב בכביש 6 סמוך לקריית גת. צוותי רפואה שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותם של גבר בשנות ה-30 לחייו וגבר ואישה כבני 40. צוותי ההצלה מצאו את הנפגעים ללא רוח חיים לכודים בתוך כלי הרכב.

Leave a Reply

Your email address will not be published.