שלישי: החלטות גורליות עומדות על הפרק

עוֹלָם

טלה
עם קצת מזל תצליחו לבצע היום עסקה שעבדתם עליה הרבה זמן. אל תפלו למלכודת של תחרותיות. מישהו מנסה להציב לכם מטרות במגמה לערוך השוואות ביניכם ובין אחרים. התמקדו במטרה.

שור
האנרגיה הקוסמית אמורה לחזק אתכם, אך משום מה אתם בורחים ממאבקים ונוטים לוותר על הרצונות שלכם, זאת למרות שברור לכם שאתם נוקטים בצעדים מוטעים. ההליכה על חבל דק אינה תורמת דבר ואפילו מסוכנת.

תאומים
אתם מגלים שיש אנשים שיכולים להיות תוקפניים, במידה והדברים אינם מתנהלים בדיוק לפי הציפיות שלהם. זה גורם לכם להתעקש ולעמוד על שלכם. צפוי קושי בתחום הזוגי בגלל חוסר פרגון ומעט מדי הבנה והתחשבות.

סרטן
אתם מקובלים ואהובים הודות לאווירה ההרמונית שאתם משרים על הסובבים אתכם. מאידך, מישהו מבין החברים הטובים עלול לאכזב אתכם. ייתכן מצב בו יהיה עליכם לשקול אם כדאי להמשיך בקשר עם אנשים מסוימים.

אריה
נראה שהצלחתם להרגיז מישהו קרוב אליכם ועכשיו אתם מתחרטים על כל העניין. היום השאיפה שלכם היא להחזיר את המצב לקדמותו. אין קיצורי דרך, אלא לדבר על זה באופן הישיר והכן ביותר.

בתולה
יום קליל ונעים שמשפר את מצבכם בכל התחומים, במיוחד בתחום הכספי. הזדמנות לעשות עסקה גדולה מסתמנת באופק. זהו יום מתאים לשינויים ורכישת מוצרים לבית. הזרימה הקוסמית רומזת על יצרים מודחקים.

מאזניים
האינטליגנציה, המחשבה המהירה והיכולת האינטלקטואלית מאפשרים לכם לבחור בכל דרך וכמעט על כל מקום. מישהו מעברכם יוצר קשר ומציע עסקה מעניינת. הזרימה הקוסמית רומזת על זיכרונות רומנטיים הצצים מתוך נבכי העבר.

עקרב
חיפוש מתמיד אחר “נקודות הנוחות” מאפשר לכם להעביר את היום בנעימים. יש לכם מה להציע לאחרים מבחינה אינטלקטואלית והכושר המילולי שלכם סולל לכם את הדרך במקומות בהם אחרים היו נפסלים מזמן.

קשת
מתגשם חלום שאתם מטפחים הרבה זמן. אדם אשר בעבר הייתם מעוניינים בו, מנסה להתקרב אליכם. למרות ההתלבטויות, אם תצליחו להוריד את ההגנות שבניתם סביבכם, תיווכחו לדעת שיש כאן פוטנציאל של ממש.

גדי
אתם שוקלים רכישה רצינית. לפני שאתם מחליטים עליכם לאסוף מקסימום מידע לגבי הנושא הנדון. חשוב גם להקפיד על סדר יום ולעקוב אחרי המתרחש מסביב כדי לא לפספס הזדמנויות חשובות. בשורות טובות תגענה בעקיפין ולא במישרין.

דלי
האנרגיות שלכם ירודות למדי היום ואתם חשים כי עול עצום מוטל על כתפיכם. למרות היכולות הטובות שלכם להתמודד, אי אפשר לומר שאין לחצים שמפריעים לכם. יש החלטות גורליות שעומדות על הפרק.

דגים
סגנון האהבה שלכם הוא כה נסחף וכה רומנטי, עד שלעיתים נדמה שאתם עומדים לטבוע במצולות ים האהבה. אתם מנסים לבצע כל דבר בשלמות וכאשר זה לא קורה אתם חשים תסכול. רצוי להוריד את מפלס הביקורתיות.

לתחזיות אסטרולוגיות נוספות היכנסו לאתר אלטרנטיבלי

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Leave a Reply

Your email address will not be published.