שוברים את המשבר: הקשר בין קראטה לעסקים

עֵסֶק

אבל איך זה קשור לקראטה?

מסתבר שהתכונות שעזרו לבעלי העסקים לשגשג למרות המשבר הן אותן תכונות שהקראטה מטמיע. מחקרים מראים שאנשים שעוסקים בקראטה (ובאומנויות לחימה באופן כללי) הם אנשים רגועים יותר, חזקים יותר פיסית ומנטלית וכשירים הרבה יותר להתמודד עם בלת”מים ומשברים. בנוסף, הסטטיסטיקה מראה שאנשים שמגיעים לדרגות גבוהות בקראטה, מרוויחים בממוצע יותר מאשר אנשים באותו גיל ואף מגיעים לתפקידים בכירים יותר במשק ובעסקים. כלומר, התכונות והיכולות שהקראטה מפתח עוזרות להגיע להישגים גבוהים יותר בקריירה ובחיים.

לכן, בעלי עסקים שבנוסף לשיפור ביצועים בתחומים חשובים בעסק כמו שיווק, מכירות, בניית מותג וסיסטמה לעסק, גם יתאמנו בקראטה יגיעו לתוצאות גבוהות יותר – כי קראטה מקצועי באוריינטציה עסקית משפר דרמטית את קצב השחזת העסק, מעלה את החוסן המנטלי של בעל העסק, ומביא לתוצאות עסקיות מהר יותר.

מאות אלפי עסקים נסגרו או חדלו מלהתקיים בפועל מאז פרוץ משבר הקורונה. גם ללא משבר, עשרות אלפי עסקים נסגרים כל שנה. הסטטיסטיקה ברורה – 70% מאותם עסקים שמדשדשים או נסגרים, נמצאים במצב הזה בגלל חוסן מנטלי נמוך של בעל העסק. וזה בא לידי ביטוי בכל תחומי העסק כמו שיווק, מכירות וניהול זמן.

אם אתם בעלי עסקים שמתכננים להיות כאן גם אחרי משבר הקורונה ורוצים להגיע מוכנים למשבר הבא שבטוח יגיע, הנה כמה תכונות וכלים שאתם רוצים לאמץ כדי להכין את העסק למשברים ולהכפיל הכנסות ואיך הקראטה יתרום לשיפור.

Leave a Reply

Your email address will not be published.