פרסום ראשון: חגי גולדנברג במו”מ עם בית”ר ירושלים

עוֹלָם

בצל חוסר הוודאות הגדול סביב עתיד המועדון ועם כעשרה שחקנים חתומים בלבד, בית”ר ירושלים החלה בהכנותיה לעונה הקרובה כשפתחה את אימוניה באופן רשמי. “המצב רחוק מלהיות אידיאלי, אבל מהצד שלנו אנחנו עושים מה שאפשר”, אמר גורם בקבוצה.

מה הכוונה בעושים מה שאפשר? ובכן, המאמן יוסי אבוקסיס יחד עם עוזרו גל כהן,  מנסים לבנות סגל ולהחתים שחקנים זולים. בהקשר הזה, ל-‘ישראל היום’ נודע לראשונה כי הצהובים שחורים נמצאים במשא ומתן עם המגן חגי גולדנברג, ששיחק בשנה שעברה בבני סכנין וגם בנוף הגליל, שירדה ללאומית.

הירושלמים איבדו הקיץ את שני המגנים הימניים שלהם: רועי הרמן שחתם בפלופדיב, ועמית כהן, שחזר לבני יהודה, ולאור זאת הם מנסים להחתים מגן ימני ישראלי, וכאמור, מתנהל מו”מ עם גולדנברג, שעשוי להצטרף. גולדנברג בן ה-31 שיחק בעבר גם במכבי פ”ת, מכבי נתניה, קריית שמונה וחדרה.

ובחזרה לאימון הפתיחה, שממנו נעדר אופיר קריאף הפצוע, וגליאו האסלביינק, שיחזור ארצה רק ביום שישי. הבלם אוראל דגני, שקיבל הודעה לחפש קבוצה חדשה כדי להשתחרר מחוזהו הגבוה, השתתף באימון בשל העובדה שיש לו חוזה, אבל הכוונה היא עדיין שימצא קבוצה חדשה ולא יישאר.

בית”ר צירפה לאימון מספר שחקנים מקבוצת הנוער וגם כמה שחקנים מהליגה הלאומית שייתכן ויוחתמו. השחקנים מהלאומית, שעל מועמדותם פורסם לראשונה באתר ‘ישראל היום’ נם רוי רונן, מור נעמן, ורון אשכנזי, שינסו בתקופה הקרובה להרשים מקרוב את אבוקסיס, על מנת לחתום בקבוצה.

קריאף. לא הגיע, צילום: אנצו גוש

כ-60 אוהדים הגיעו לאימון הפתיחה כדי להביע את מחאתם נגד הבעלים משה חוגג. “כל עודד משה חוגג עדיין הבעלים לא יהיו כאן אימונים”. ארגון האוהדים לה פמיליה לא לקח חלק בהפגנה, בטענה שהכתובת להפגנות צריכה להית הבקרה התקציבית, ההתאחדות לכדורגל ומשה חוגג עצמו.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Leave a Reply

Your email address will not be published.