פלסטיני נדקר אמש למוות בסמוך לאריאל, נעצר חשוד יהודי

הסיפורים הטובים ביותר עוֹלָם

אירוע חמור ביו”ש: המשטרה עצרה היום (רביעי) יהודי החשוד בדקירתו למוות של פלסטיני בסמוך לאריאל. בתוך כך, השב”כ מעורב בחקירה לבירור נסיבות האירוע. על פי סוכנות הידיעות הפלסטינית “שיהאב”, הפלסטיני שנהרג הוא עלי חסן חרב, בן 27.

בתוך כך, משרד הבריאות הפלסטיני מסר כי הוא נהרג מדקירה ישירה בלבו, בסמוך ליישוב סלפית ומותו נקבע בבית החולים אל-נג’אח בשכם. לאחר המקרה, ועדות ההתנגדות ברצועה קראו להמשיך ולהתעמת עם “כוחות הכיבוש”. כזכור, לפני יומיים נורה למוות פלסטיני לאחר שניסה לחבל בגדר ההפרדה ליד קלקיליה.

מטעם ארגון חוננו נמסר: “אחד מחברי הקבוצה, אשר ניצל מההתקפה אתמול על קבוצת הילדים, בסמוך לעיר אריאל, הגיע בשעות הצהרים לתחנת המשטרה באריאל בכדי להגיש תלונה כנגד הפורעים ולמסור עדות בגין האירוע. לתדהמת התושב, הוא נעצר ונאסר עליו לפגוש בעו”ד”.

“להבנתנו מדובר באירוע שרק בנס יהודים ניצלו. היה ארוע קשה של תקיפה של ערבים כנגד יהודים והדבר הזה הוא דבר שמתמשך בחודשים האחרונים. אני חושב ששרותי הבטחון בראשות השב”כ והמשטרה איבדו את הצפון במקום לבסס את המשילות ואת הביטחון של האזרחים היהודים שדמם הפקר, הם עוצרים אדם שלמיטב הבנתנו חף מפשע שהגן על 20 ילדים. אנו מקווים מאוד שבית המשפט יורה על ביטול מניעת המפגש ועל שחרורו מהמעצר”, הוסיף קידר”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.