ענקית המוזיקה העולמית ‘וורנר מיוזיק גרופ’ פותחת נציגות בישראל וגם מגייסת עובדים

עֵסֶק

בראש הנציגות הישראלית של התאגיד תעמוד מריה מוכיח, אשר מונתה למנכ”לית וורנר מיוזיק ישראל. למריה ניסיון רב בתעשיית המוזיקה הישראלית. בהד ארצי שימשה כמנהלת המוזיקה והרפרטואר של WMG ושל BMG. לאחר מכן הצטרפה ל-Lev Group Media שם עבדה במשך יותר מעשור כמנהלת כללית וכיועצת קריאטיבית של R&A בזמן עבודתה ב-Lev Group Media, טיפלה בחברות כמוWarner Music : , Warner Chappell, Beggars Group ,Domino Recordings ו-Kobalt Music Group. כמו גם בחברת התקליטים של לב, LGM Music. לאחרונה, עבדה מוכיח בצוות העסקי וב Sync של המותג הישראלי העצמאי אנובה מיוזיק. כמו כן, עבדה כמנהלת אמנים וכיועצת לאמנים וללייבלים רבים.

בתפקידה החדש תדווח מוכיח לנשיא השווקים הצומחים של Warner Recorded Music, Alfonso Perez-Soto ותעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם Gülce Özyeşilpinar המנהלת הכללית שלTurkey Warner Music, המשמשת גם כסמנכ”לית שיווק מזרח התיכון, הכולל את המדינות קפריסין, יוון, ישראל וטורקיה.

מריה מוכיח, מנכ”לית וורנר מיוזיק ישראל, אמרה: “אני נרגשת לפתוח את הנציגות הראשונה של וורנר מיוזיק בישראל. המדינה שלנו ברוכת כישרונות ייחודים ויוצאי דופן שאנו מקווים לקדם גם לבמה העולמית. וורנר מיוזיק כבר עובדת עם כוכבים ישראליים כמו נגה ארז ונועה קירל, באמצעות הלייבל שלנו אטלנטיק רקורדס ארה”ב, ועם סטפן לגר באמצעות וורנר מיוזיק צרפת. אנו שואפים למצוא אמנים מעוררי השראה כמותם כבר בעתיד הקרוב”.

אלפונסו פרז-סוטו, נשיא השווקים הצומחים של Warner Recorded Music: “לישראל יש תרבות עשירה והיא ביתם של יוצרים ואמנים מדהימים. מריה מביאה איתה ניסיון עצום בתעשיית המוזיקה ולכן היא האדם המתאים להוביל את הפעילות שלנו כאן. אנו מקווים להפוך את וורנר מיוזיק ישראל למעצמה מלאה בכוכבים מקומיים, ושואפים למשוך אלינו את הכישרונות המרגשים ביותר במדינה, תוך פתיחת הדלתות עבורם ברשת העולמית הנודעת של וורנר מיוזיק”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.