נסיעה טובה: הדרך המשתלמת ביותר לרכוש רכב

עֵסֶק

פתרון מושלם לרוכשים מיד שנייה

כדי להקל על קהל הצרכנים המצוי בסבך ההחלטות הזה החליטה חברת האשראי max להציע מסלולי מימון לרכבי יד שנייה שיהיו האטרקטיביים ביותר בשוק ויחסכו מהלקוח את ההתלבטות. כשמדובר בכלי רכב מיד שנייה או כאלו המכונים “יד שנייה עם 0 ק”מ” (כשהם למעשה יד ראשונה בפועל) – ל-max יש שורה ארוכה של שיתופי פעולה עם חברות ומגרשים.

ביחד הם מציעים לכלל הלקוחות (לא רק לאלו המחזיקים בכרטיס אשראי של max) הלוואה בריבית מינימלית, עם בהחזר של עד 99 תשלומים. כשמדובר במכוניות יד 2 – אחוז המימון גבוה מאוד: מ-92% ועד ל-100%. המשמעות היא שהלקוח לא צריך להביא כסף מהבית כדי לבצע את הרכישה או שעליו להביא סכום נמוך מאוד. אפשרות נוספת שמוצעת היא לשלם ב-60 תשלומים ולאחריהם לשלם 50% מעלות הרכב בבת אחת. שני המסלולים הם נטולי עמלות וקנסות.

ההצעה למימון רכב עם 0 ק”מ היא אטרקטיבית אף יותר, משום שמדובר ברכב חדש לחלוטין, שאיש טרם נהג עליו ולמגרש הרכבים יש בעלות על הרכב, אולם ברגע שהוא נמכר ללקוח הבעלות על הרכב עוברת אל הלקוח.

עצם העברת הבעלות ברישיון הופך את הרכב ל”יד 2″, למרות ששום דבר אמיתי לא השתנה בסטטוס שלו, הניילונים עדיין על המושבים ומד הקילומטרז’ עומד על 0. כך מרוויח הקונה הנחה על הרכב מבלי שהרכב שהוא קונה יהיה שונה בפועל מרכב זהה שנקנה ישירות מהיבואן.

עבור עסקאות כאלו מציעה חברת max מימון של 100% עד 99 תשלומים. כן, אין צורך לשלם מראש אפילו שקל אחד! כך מתווספים לדיל האטרקטיבי מלכתחילה גם תנאי מימון אטרקטיביים לא פחות. מעבר לפריסת התשלומים הרחבה כל כך, גם הריבית המוצעת היא נמוכה. עוד מוצע כאן אותו מסלול חלופי של 60 תשלומים ותשלום של 50% היתרה בתום תקופת התשלומים, ללא עמלות וקנסות כלשהן.

בכל המקרים הללו יכול הלקוח לקבל את עסקת המימון ללא עמלה לפתיחת תיק (זאת עד עסקאות בשווי של 100,000 שקל) ובאישור מידי, הניתן במקום בו נרכש הרכב. לאחר תהליך דיגיטלי מהיר במגרש, בו מוזנים הפרטים, הבקשה נבדקת ואם היא מאושרת – מגיעים האישור והמימון תוך דקות ספורות. הלקוח, שנכנס למגרש לאחר נסיעה באוטובוס או במונית יוכל לצאת ממנו עם מכוניתו החדשה.

לפרטים נוספים על הלוואה לרכב מ-max>>

Leave a Reply

Your email address will not be published.