משווקת Pioneer בישראל מרגיעה: חטיבת האודיו של המותג תמשיך את פעילותה

עֵסֶק

חברת Pioneer היא חלוצת דרך בתחום הסאונד הביתי, והטכנולוגיה המתקדמת שלה מאפשרת למוצריה להגיע לאיכות שמע המדמה חוויה קולנועית או הופעה חיה. החברה פועלת כבר למעלה משמונים שנה בשוק ומתמחה במחקר, פיתוח וייצור של מוצרי אלקטרוניקה וסאונד. החברה החלה את פעילותה כיצרנית רמקולים לרכבים וכיום, היא מובילה את שוק מוצרי הסאונד והשמע הן לרכבים והן לסביבה הביתית. החברה מייצרת מגוון אדיר של מוצרים, מציוד למחשבים דרך רמקולים, מערכות קולנוע ביתי, ציוד לרכב, ציוד לתקליטנים ועוד.

בר בן יהושע, סמנכ”ל חברת TR: “חברת TR מבקשת להרגיע את קהל לקוחותיה המסור ולהבהיר כי פעילות המותג הוותיק בארץ ובעולם ולא תפגע. ההפך הוא הנכון, בעלת זכויות הפעילות החדשה של Pioneer צפויה להגדיל את היקף פעילות החברה בישראל, ובקרוב צפויים להגיע דגמים חדשים אל המשווקים הרשמיים וכן, אין חשש למחסור בחלקי חילוף ובמכשירים של החברה”.

מותג הסאונד Pioneer משווק בישראל דרך חברת TR אשר הוקמה בשנת 1986, והיא הקבוצה הגדולה כיום בישראל לייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אודיו, וידאו, שליטה וחשמל חכם. החברה פועלת במספר קטגוריות עיקריות: מוצרי אודיו ווידאו, מערכות DJ, מוצרים להתקנות מיוחדות, מערכות בית חכם ואביזרים נלווים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.