מקסימום חיסכון: מהפכת החיסכון בכרטיס אשראי של חברת max

עֵסֶק

איך זה מתבצע? השירות ניתן למחזיקי כרטיסי האשראי השונים של max (ולהם בלבד) על ידי max ביטוח מבית max פיננסים. היא מציעה פוליסת חיסכון להשקעה של “ביטוח ישיר ” ובאחריותה. כדי להתחיל לחסוך פשוט נכנסים לאתר או לאפליקציית max ומצטרפים במספר צעדים פשוטים לתוכנית החיסכון הנבחרת. הכל בקלות ובנוחות, בלי למלא טפסים או לחתום על הוראות קבע.

הפוליסה מפוקחת על ידי רשות שוק ההון, חיסכון וביטוח שבמשרד האוצר וגמישה בסכומים שיש להפקיד בה: ניתן להפקיד סכום חודשי קבוע או לבצע הפקדות חד פעמיות. בנוסף, ניתן למשוך את הכסף בכל זמן וללא תשלום עמלה. ההפקדה לחיסכון מתבצעת דרך כרטיס max ויורדת ממש כמו כל הוצאה אחרת הנעשית בעזרת הכרטיס.

כסף בצד: תוכנית זמינה לטווח קצר

מסלול המתאים לאלו הרוצים לחסוך לטווח קצר בלי להשקיע את הכסף. כל מה שצריך לעשות זה לשים כסף בצד ישירות מכרטיס האשראי, וזאת באתר או באפליקציית max. ניתן להפקיד בכל זמן וכל סכום שרוצים (החל מ-50 שקל) , וזאת ללא תשלום עמלות ודמי ניהול. הכסף זמין למשיכה תוך 3 ימי עסקים.

יתרונות תוכנית כסף בצד: הכסף שמור לחיסכון בנפרד מהשוטף, ניתן לשמור כל סכום שרוצים והכסף יהיה זמין כשרוצים להוציאו. יתרת החיסכון משוקפת לחוסך באתר או באפליקציה וכך הוא יודע בדיוק כמה חסך, שכן כל המידע זמין בצורה שקופה וברורה. היעדר העמלות ודמי הניהול מבטיח מראש את הסכום במדויק, ללא עלויות מפתיעות שירדו לאחר מכן.

כסף פלוס: חיסכון במטרה לצבור תשואות

הפוליסה מיועדת להשקעה בשוק ההון. היא מנוהלת על ידי חברות הביטוח (ולא על ידי בתי השקעות) ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון, חיסכון וביטוח שבמשרד האוצר. ניתן להפקיד סכום חודשי קבוע או לבצע הפקדות חד פעמיות.

הפוליסה מתאימה למעוניינים בהשקעה נושאת תשואות עם אפשרות יציאה בכל רגע. מדובר בהשקעה עם סיכונים משתנים, בה ניתן לבחור בין 4 מסלולים. הסכום המינימלי להפקדה הוא 200 שקל להפקדה חודשית ו-2,500 שקל להפקדה חד פעמית. דמי הניהול בתוכנית זו הם עד 0.9%.

יתרונות תוכנית כסף פלוס: הכסף שמור לחיסכון בנפרד מהשוטף. ניתן לשמור כל סכום שרוצים והכסף יהיה זמין כשרוצים להוציאו. יתרת החיסכון משוקפת לחוסך באתר או באפליקציה – כך הוא יודע בדיוק כמה חסך, שכן כל המידע זמין בצורה שקופה וברורה.. ניתן לצבור רווח נוסף במסלולי ההשקעה השונים ולהשתמש בכסף לכל מטרה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.