מופעי קיץ על הגג בת”א: הפקות לילדים בהשקעה של 1.5 מיליון שקל

עֵסֶק

באוגוסט 2022, במתחם ה-“Fun Jump” יוקם על גג עזריאלי פארק מטורף ויחלו 12 ימים רוויי אטרקציות ומופעים במסגרת הפקת הענק מבית “חוגגים הפקות”, בבעלותו של מוטי לסרי.

ניתן יהיה לרכוש כרטיס רגיל בעלות של 79 שקל לאדם, המקנה גישה למתחם המלא בשלל האטרקציות לילדים, ביניהן: מגלשות אקסטרים, מזרקות מים, פארק חבלים, מתקני נינג’ה, מתחמי צילום טיק טוק, ורחפות מתנגשות ועוד מגוון רחב של אטרקציות.

בנוסף, ניתן יהיה לרכוש כרטיס “משולב” בעלות של 99 שקל לאדם שמלבד גישה למתקנים הוא יהווה כרטיס כניסה להופעה של אחד מכוכבי הילדים המופיעים במקום.

מדובר ב- 12 ימי מופעים כאשר בכל יום יוצגו שתי הופעות של אחד מכוכבי הילדים האהובים ביותר, ביניהם: טל מוסרי ובוב ספוג, מולי וצומי ומשפחת אליהו במופעי קיץ חגיגיים ומצחיקים לכל המשפחה.

מוטי לסרי, הבעלים של חברת “חוגגים הפקות”: “הקמנו על גג עזריאלי תל אביב פארק מטורף, הפארק אמור להביא כ- 50 אלף מבקרים בחודשי הקיץ והיא מוגדר כהצלחה מטאורית. בנוסף, קבוצת ‘חוגגים הפקות’ מובילה את סצנת הפארקים בישראל ובהחלט שחקן מרכזי בארץ עם פרויקטים לכל קבוצות הקניונים החזקות ונמצאת כמעט בכל עיר בארץ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.