ללא תרופות ובגדים נקיים: נוסעי ישראייר לקורפו ממתינים יותר מיממה למזוודות

עוֹלָם

נוסעי טיסת ישראייר לקורפו שהמריאה אמש (חמישי) ליוון טרם קיבלו את המזוודות שלהם – למרות שחלפה יותר מיממה מאז הגעתם למדינת האיים.

לדברי נוסע שהיה במטוס, הנוסעים נאלצו להמתין כארבע שעות משעת הטיסה המקורית ועד להמראת המטוס, כאשר את השעתיים האחרונות הם העבירו בהמתנה במטוס עצמו. בזמן ההמתנה, התבשרו הנוסעים שהכבודה של כולם תורד מהמטוס וכי אין אפשרות להפעיל את הטיסה יחד עם הכבודה. לפי נוסעים במטוס, נאמר להם כי הסיבה לכך היא תקלה שלא מאפשרת להטיס גם את הכבודה שלהם.

הנוסעים מתבשרים שיאלצו להוריד מהטוס את מזוודותיהם מהמטוס, אמש, צילום: אלן שיבר

נוסעים שנמצאים כעת בקורפו סיפרו ל”ישראל היום”: “עדיין לא דיברו איתנו ולא שלחו לנו דבר. אתמול אמרו לנו שהמזוודות יגיעו עד היום בבוקר, אבל זה לא קרה. אנחנו נכנסים לשבת עם כפכפים ומכנסיים קצרים שלבשנו מאז אתמול, יש שם תרופות של אנשים – זה פשוט נורא”.

נוסע נוסף סיפר כי במזוודות שלו יש דברים חשובים, בהם התרופות של בתו: “זה לא הגיוני שהיא תטוס בלעדיהן. הבטיחו לנו שהכבודה תגיע בטיסה אחרת, אבל אני לא בטוח שזה יקרה. המתנו ארבע שעות ובסוף בישרו לנו דבר כזה בדרך לחופשה, זה ממש לא בסדר”.

חשוב להדגיש שאמנם מדובר בטיסת ישראייר, אך המטוס הוא חכור מחברת תעופה זרה.

מישראייר נמסר :”טיסת קורפו יצאה באיחור בשל תקלה טכנית של חיישן בטיחות בתא המטען שלא איפשר להטיס את מזוודות הנוסעים. לפיכך, הטיסה המריאה ללא כבודה”.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Leave a Reply

Your email address will not be published.