יעד לוהט: כ-50 אלף ישראלים יטוסו לדובאי בדצמבר

עוֹלָם
בנוסף ל-21 הטיסות השבועיות של flydaubai, אל על תפעיל 14 טיסות שבועיות לאמירויות וכך גם ישראייר וארקיע. הטיסות הללו לא כוללות צ’ארטרים שיופעלו על ידי ספקי תיירות גדולים כמו אשת טורס, אמסלם טורס וחברות נוספות.

יצוין כי מבול ההזמנות לדובאי מגיע עוד לפני שיעדי המזרח נפתחו לקהל הישראלי. ברגע שתאילנד, וייטנאם, יפן, הפיליפינים ומדינות אהובות נוספות במזרח יקבלו תיירים מישראל, אחד הנתיבים הפופולריים יהיה דרך איחוד האמירויות, וישראלים רבים צפויים לטוס למזרח דרך אבו דאבי. 

לפי ההערכות, יופעלו במהלך חודש דצמבר יותר מ-300 טיסות מסחריות בקו דובאי-תל אביב. מדובר בכ-50 אלף ישראלים, כיוון שאזרחים זרים אינם מורשים להיכנס לישראל.

סמנכ”ל חברת ישראייר גילו סתיו, הודיע כי במהלך דצמבר תפעיל החברה כ-80 טיסות ישירות בקו דובאי-תל אביב. הטיסות של החברה יבוצעו במטוסי האיירבס 320, המכילים כ-160 מושבים. לדברי סתיו, רוב הכרטיסים כבר נמכרו, וקצב המכירה ממשיך להיות גבוה מאוד.

מלון "אל נאסם" בדובאי // צילום: AFP

בחברת סמארטאייר מדווחים על עלייה של כ-200% במכירות הכרטיסים לדובאי. באשת טורס מוסרים נתונים דומים, ובחברת השטיח המעופף דיווחו היום (רביעי) על מאות הזמנות משעות הבוקר ועד השעה 12 בצהריים.

זיו רוזן, מנכ”ל קבוצת גוליבר: “עוד לא קרה שיעד שנפתח לקהל הישראלי מגיע כל כך מהר למקום הראשון בחיפושים ובהזמנות, עוד לפני שהמריאה ולו טיסת נוסעים אחת ליעד. התקופה המיוחדת שאנו חיים בה, לצד הסקרנות שהיעד מייצר, גרמו לכך שדובאי עקפה את ניו יורק, וניצבת במקום הראשון כבר שבועיים. לאחר ההודעה על אישורי הוויזה, וכניסתן של אל על וישראייר לקו – חל גידול של פי שתיים בהזמנות. אנו צופים שברגע שיתחילו הטיסות ויחזרו ארצה הנוסעים הראשונים, היעד יצבור תאוצה נוספת”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.