חוזר בו: מאסק יודיע על נכונותו לרכוש את טוויטר בישיבה ראשונה עם עובדיו

עוֹלָם

הטייקון אילון מאסק צפוי לחזור על כוונתו לרכוש את טוויטר במהלך ישיבה “מרחוק” עם עובדי החברה, שם יציב שורה של יעדים עבור הרשת החברתית וייתן הבהרות על התבטאויות מצדו שעוררו מחלוקת בשבועות האחרונים, כך אישר גורם המאורע בפרטים ל”וול סטריט ג’ורנל”.

הישיבה צפויה להתקיים במהלך הבוקר (חמישי, שעון חוף מערבי) באסיפה כללית ווירטואלית אשר עצם קיומה אושרה על ידי מנכ”ל החברה, פראג אגרוואל, וגרם לקפיצה של מניות החברה בחמישה אחוזים עם סגירת המסחר (רביעי).

אחד הנושאים העיקריים שצפויים להיות במוקד השיחה הוא שינוי של אסטרטגיית ההכנסות, זאת לאחר שמאסק מאמין כי טוויטר נסמכת יותר מדי על פרסומות בתשלום וכי על החברה למצוא מקורות מימון נוספים.

מוקדם יותר החודש, הבעלים של ענקית הרכב “טסלה” וחברת החלל SpaceX הצהיר כי על עובדי יצרנית המכוניות החשמליות להיות נוכחים לפחות 40 שעות בשבוע. “כל מי שרוצה לעבוד מרחוק חייב להיות במשרד לפחות (ואני מתכוון מינימום) של 40 שעות שבועיות או לצאת מטסלה. זה פחות ממה שאנו מבקשים מעובדי המפעל”,הדגיש מאסק במייל שהופץ לעובדים.

“לטסלה יש, ותייצר למעשה את המוצרים המרגשים והמשמעותיים ביותר של כל חברה על פני כדור הארץ”, כתב. “זה לא יקרה על ידי שיחות טלפון”, הוסיף.

באפריל האחרון, מאסק הגיש הצעה לרכישת טוויטר בעסקה שמוערכת סביב ה-44 מיליארד דולר ואשר עברה מספר טלטלות בחודשיים האחרונים, כולל חרטות לכאורה מצדו של היזם בעיקר לאור העובדה כי חש שמועצת החברה הונתה אותו סביב המספר האמיתי של המשתמשים ברשת החברתית וספקות כי מספרם של “הבוטים” (משתמשים מזויפים) הוא גבוה בהרבה מאשר העריכו תחילה.

נכון לרבעון הראשון של השנה הנוכחית, לטוויטר ישנם 229 מיליון משתמשים פעילים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Leave a Reply

Your email address will not be published.