חדשות המותגים: החולצה שזכתה לספר, בושם בן 200 ודלתות יצירתיות

עֵסֶק

קולקציית הבישום אקווה אלגוריה של GUERLAIN, הופכת לחוד החנית של המותג המייצר בשמים כבר 200 שנה, עם אמונה לאורך השנים כי ההשראה לניחוחות הטובים ביותר נמצאת בטבע.

כדי לחגוג אמונה זו, השיק המותג ב-1999 קולקציה פורצת דרך עם קודים חדשים בבישום-ניחוחות פשוטים ומעודנים שכאילו לוקטו מגנים מסביב לעולם, עם גישה חדשנית וידידותית לסביבה המגלמת את מחויבות המותג לסביבה.

בשמי הקולקציה הם אלגוריות מלאות חיים החוגגות את מתנות הטבע על-ידי שימוש בחומרי גלם טבעיים, יצירות זוהרות ומעוררות השראה המחכות לגילוי מחדש נוסחו על ידי בשמים-חוקרים הנוסעים בעולם בחיפוש אחר חומרי גלם יוצאי דופן בעקבות האהבה לטבע המחויבות להגן עליו, אקווה אלגוריה הומצאה מחדש והפכה לחוד החנית בפעילות של גרלן למען הטבע, במעשים, בניחוחות ובדימויים.

הקולקציה מייצגת 2 מהפיכות אקולוגיות: מהפיכת פורמולה: כל ניחוח מורכב מעד 95% רכיבים ממקור טבעי, ולראשונה בגרלן, מקור האלכוהול בבשמי אקווה אלגוריה הוא חקלאות אורגנית בצרפת. הבית בחר באופן מודע באופציית האלכוהול הטבעי שמקורו בסלק אורגני, והשימוש בו יורחב בעתיד גם לשאר בשמי החברה כשיצירת פורמולת בישום המורכבת מרכיבים טבעיים באחוז גבוה ככל האפשר היא אתגר.

בקבוק הבושם עשוי מזכוכית ממוחזרת חלקית, ללא אובדן ברק או שקיפות, והוא גרסה של בקבוק הדבורה האיקוני מאמצע המאה ה-19, שעוצב מחדש וניתן למילוי באופן פשוט ועמיד לאורך זמן. האלמנטים הדקורטיביים הזהובים עברו אופטימיזציה כדי לעמוד במבחן הזמן, תווית נייר מוזהבת עם תבליט דבורה על הפקק המוזהב, הדבורה היא סמל הבית שהופיע לראשונה על בקבוק בושם גרלן ב-1853, ומאז היא השראה בגרלן ומעטרת רבים ממוצרי גרלן כולל אקווה אלגוריה.

הניחוחות החדשים נרולי וטיבר יצירה מקורית של בשמי גרלן עם יותר מ-95% רכיבים ממקור טבעי. הבשמית של גרלן דלפין ג’לק, יצרה ניחוח המכיל תווי מנדרינה, ברגמוט, אשכולית, דומדמניות שחורות, פטצ’ולי, עלי נענע, נרולי, וטיבר, בזיליקום, תמצית וטיבר ותו תאנה, ליצ’י, דבש פרחי חורף קפואים, תו פריחת דובדבן, אגס נאשי, מושק לבן, אבטיח, פרחי בר, פרחי יסמין, אגס, רימון. להשיג ברשתות השיווק הנבחרות.

Leave a Reply

Your email address will not be published.