חגיגות המי מונה: מי בא ומי הלך השבוע

עֵסֶק

דירקטוריון חברת ‘רני צים מרכזי קניות’ אישר את מינויו של מנשה (גוגי) זילכה (54) לתפקיד מנכ”ל החברה. זילכה, שכיהן בשלוש השנים האחרונות כמנכ”ל חברת ‘אופיס דיפו’, גם היא בשליטת רני צים, נכנס רשמית לתפקידו החדש ב-26 בנובמבר 2020. רני צים, בעל השליטה, ימשיך לכהן בתפקיד יו”ר ‘רני צים מרכזי קניות’.

לזילכה ניסיון עתיר שנים בניהול וביסוס רשתות קמעונאיות גדולות לצד ניסיון של פיתוח עסקי ומסחרי בענף הנדל”ן. קודם מינויו, מילא זילכה שורה של תפקידים בכירים, ביניהם כ-3 שנים כמנכ”ל ‘אופיס דיפו’ וכ-16.שנים כמנכ”ל רשת החנויות קרביץ.

זילכה בעל תואר שני (MA) במינהל ציבורי מאוניברסיטת בר אילן, ובוגר תואר ראשון (BA) בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן.

לדברי רני צים, בעל השליטה ב’רני צים מרכזי קניות’, “אנו שמחים ומברכים על מינויו של מנשה (גוגי) זילכה לתפקיד מנכ”ל החברה. זילכה מביא עימו יכולות מקצועיות, כישורים מגוונים וניסיון רב בניהול והיכרות עם ענף הקמעונאות הישראלי. אני מאמין, כי ההבנה והניסיון העיסקי הרב שצבר יאפשרו לו להוביל את החברה ליעדים עסקיים חדשים, תוך מיקסום יכולותיה העסקיות של החברה, הנמצאת בתהליך פיתוח עסקי מואץ, בשווקים בהם היא פועלת”.

‘רני צים מרכזי קניות’ דיווחה בשבוע שעבר את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי לשנת 2020. ההכנסות ברבעון עלו לכ-14.9 מיליון שקל, ה-NOI הסתכם ברבעון בכ-9.9 מיליון שקל והרווח הנקי ברבעון הסתכם בכ-8.1 מיליון שקל.

קבוצת צים אחזקות הוקמה בסוף שנות ה- 90 על ידי רני צים (קבוצת רני צים אחזקות), ופועלת כיום בתחומי הנדל”ן המסחרי באמצעות צים אורבן ובתחום הקמעונאות באמצעות אופיס דיפו.
חברת ‘רני צים מרכזי קניות’ פועלת בתחום ההקמה והניהול של מרכזים מסחריים, רכישה, ייזום והשבחת קרקעות בישראל. הקבוצה פועלת מתוך אמונה בפריפריה והבנת שינוי תרבות הצריכה והצורך בחוויית קנייה. הקבוצה מונה 7 מרכזים מסחריים פעילים, בערד, נתיבות, בית שאן, מעלות, נוף הגליל, אום אל פחם וירכא.

כמו-כן, החברה מקדמת את פרויקט כפר סבא וכן פרויקטים מסחריים במגזר הערבי, בו מקימה ומתכננת החברה 6 פרויקטים נוספים בטירה, טמרה, טייבה ורהט. רני צים, המכהן כיו”ר החברה, הינו יזם ותיק בשוק הישראלי, ובין היתר הקים את רשת חנויות המזון “כמעט חינם” שנמכרה בשנת 2012 לפי שווי של כ-350 מיליון שקל.

Leave a Reply

Your email address will not be published.