התיירות חזרה, וזה הזמן להזכיר את הגאווה הישראלית החדשה

עֵסֶק

המזוודה החדשה של ROLLINK מאפשרת לנוסעים ליהנות משתי העולמות, גם עומדת בתקני הרגולציה של חברות התעופה וגם מציעה ארבעה יישומים טכנולוגיים שהופכים את חוויית הנסיעה להרבה יותר בטוחה, נעימה ושקטה מדאגות. המזוודה עצמה מיוצרת מהחומרים המתקדמים ביותר בתחום המזוודות, מציעה חוויית משתמש של מותג יוקרה בשילוב חדשנות טכנולוגיית קצה שעומדת בתקינה הרגולטורית של חברות ושדות התעופה. גוף קשיח בלתי שביר וקל משקל המקנה נפח אריזה גדול במיוחד, ארבעה גלגלים כפולים המאפשרים תנועה חלקה וקלה, חלוקה פנימית נוחה ועוד מגוון יתרונות שתמצאו רק במזוודות של מותגי היוקרה. החיבור לאפליקציה מתבצע באמצעות רכיב המוזן מסוללות AAA פשוטות (בדיוק כמו שיש בשלט של הטלוויזיה), ומפעיל תקשורת BT (בדיוק כמו באוזניות האלחוטיות) אשר מאושרים לשימוש בכל חברות ושדות התעופה בעולם.

מזוודת NEO החדשה של Rollink מגיעה לאחר שני המוצרים המוצלחים הקודמים, SOHO הטרנדית עם ידית המשקל והסוללה התקנית הנשלפת ו-FLEX שעדיין מחזיקה בתואר המזוודה הכי דקה בעולם. עם שילוב של קו עיצובי נקי ואלגנטי, יחד עם טכנולוגיה מתקדמת ותקנית, ייצרו ב-Rollink את המזוודה החכמה ביותר בעולם שתקנה לכם חווית נסיעה מתקדמת ובטוחה כאחד.

מחיר מזוודה גדולה 29″: 1,299 שקל, מזוודת עלייה למטוס 20″: 699 שקל, להשיג באתר www.rollink.com. במהלך סוף השבוע הנוכחי תוכלו לרכוש את המזוודה ב-40 אחוז הנחה במסגרת מבצעי בלאק פריידיי.

Leave a Reply

Your email address will not be published.