הזעקת עזרה בלחיצת כפתור: שת”פ חדש בין Yellow ועמותת ‘ידידים’

הסיפורים הטובים ביותר עוֹלָם

רשת חנויות הנוחות Yellow מבית פז ועמותת ‘ידידים – סיוע בדרכים’ חברו לשיתוף פעולה רחב היקף, במסגרתו הוטמע באפליקציית yellow לחצן החילוץ של עמותת ידידים, המאפשר פתיחת קריאה במוקד ‘ידידים’ המזעיקה את מתנדבי העמותה למקום הקריאה, בכל רחבי הארץ.

עמותת ‘ידידים – סיוע בדרכים’ הוקמה בשנת 2006 והינה ארגון ייחודי המעניק עזרה ראשונה, שאינה רפואית, בדרכים ובבתים, 24 שעות ביממה, זאת למעט שבת וחג. הארגון מספק סיוע במגוון תחומים, ביניהם: סיוע בפנצ’ר, התנעת רכבים, מילוי מים/ שמן/ דלק בכבישים מהירים ומסוכנים ואף פתיחת רכבים נעולים באמצעות ציוד מקצועי וללא כל נזק, חילוץ ילדים שננעלו ברכב, חילוץ ממעליות ואיתור נעדרים.

לחצן המצוקה של ‘ידידים’ שהוטמע באפליקציית yellow הפופולרית, יהפוך את הקריאה לעזרה למהירה ונוחה, ויופיע בחלקו העליון של היישום כאייקון של ‘מגפון’. בשלב הראשון יהיה על המשתמש לבחור באפשרות של שיחת טלפון למוקד או פתיחת קריאה במערכת. המשתמש יצטרך לבחור בסוג העזרה (הנעת רכב, פנצ’ר, שמן/מים/דלק, רכב נעול וכד’), להזין את המיקום את הפרטים המלאים (מספר רכב, טלפון ושם) והעזרה בדרך.

כמו כן במסגרת המהלך תרמה yellow לעמותה למעלה מ-1,000 ערכות חילוץ למתנדבים, שיסייעו בקריאות של אזרחים במצוקה בתקופת החורף. כל ערכה מכילה ציוד חילוץ מגוון וכן ציוד עזרה ראשונה. בנוסף על אלה, בכל רכישת משולש אזהרה בחנויות הרשת, חמישה שקלים יוענקו כתרומה לעמותה.

ניר שטרן, מנכ”ל פז, מסר: “אנו מברכים על שיתוף הפעולה החשוב בין yellow לעמותת ‘ידידים – סיוע בדרכים’, שמתנדביה פועלים לילות כימים במתן סיוע לאחר.– כחברה שדוגלת בעשיה ואחריות חברתית החיבור עם עמותת ידידים הינו המשך טבעי ומעשי לסלוגן שלנו: פז אתכם לאורך כל הדרך. אני מאחל לכל ציבור הנהגים חורף בריא ובטוח”. 

מנכ”ל עמותת ‘ידידים- סיוע בדרכים’, ישראל אלמסי, מסר: “הקמנו את המיזם האדיר של ידידים מתוך רצון גדול להיטיב ולסייע לנהגים בכבישים ולהרבות ערבות הדדית במדינה. מתוך חזון זה אנו שמחים לקיים חיבור ושיתופי פעולה עם חברת האנרגיה הגדולה בישראל – פז, לבין ידידים. מתנדבות ומתנדבי ידידים פרוסים בכל נקודה על המפה, ואנו מאמינים כי בפעילות משותפת נוכל להמשיך ולסייע, בכדי להראות את הפנים היפות של ישראל”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.