הדור הבא של בניית אתרים: Wix חושפת חווית עריכה חדשה

עֵסֶק

חברת Nasdaq:WIX) Wix.com Ltd), המציעה פלטפורמת SaaS גלובלית מתקדמת ליצירה, ניהול וצמיחה של הנוכחות הדיגיטלית, מודיעה היום על השקתה של מערכת עריכה חדשה. המערכת החדשה משלבת בין מערכת עריכה מבוססת בינה מלאכותית (Wix ADI – Artificial Design Intelligence), שמעצבת באופן מיידי אתרים מותאמים אישית בהתבסס על העדפות העיצוב של המשתמשים, לבין מערכת העריכה הקלאסית Wix Editor. השילוב יוצר אפשרויות עיצוב מגוונות בפתרון אחד רב עוצמה לעיצוב אתרים.

מערכת העריכה החדשה מפשטת יכולות עיצוב מורכבות, ומאפשרת לכל המשתמשים, החל מיוצרים עצמאיים וכלה במפתחי אתרים מקצועיים, מעצבים וסוכנויות, להפוך במהירות את חזונם ליצירת אתר למציאות, באמצעות חוויית בניית אתרים ייחודית, הכוללת פיצ’רים מתקדמים שמבוססים על בינה מלאכותית (AI).

מערכת העריכה החדשה מציעה פרסונליזציה של תהליך בניית האתר בהתאם לרצונו של כל משתמש. משתמשי Wix ADI ייהנו כעת מחופש ההתאמה האישית, שמציעה מערכת העריכה הקלאסית, והמשתמשים הקיימים ב- Wix Editor ייהנו כעת מטכנולוגיית בינה מלאכותית משופרת, שעוזרת לנתב אלמנטים של יצירה ועיצוב, יחד עם גמישות רבה יותר וחופש התאמה אישית.

Leave a Reply

Your email address will not be published.