האטה בהייטק? לייטראן פותחת תקנים לאנשי מכירות

עֵסֶק

אם בעבר חברות רבות האמינו, כי על מנת לסייע למפתחים לתחקר בעיות בסביבות הייצור (פרודקשן) יש צורך לשפוך כמויות עצומות של מידע, לייטראן, הצליחה תוך פחות מ-3 שנים לנפץ את הסטיגמה הזו, ולחסוך עלויות גבוהות של מידע שהצטבר ועלויות אופרטיביות גבוהות של תהליכים ארוכים לפתרון בעיות בסביבות לקוח.

לייטראן הופכת את הפרדיגמה השלטת בעולם הפיתוח על ראשה – במקום להוסיף מידע בזמן הפיתוח שיסייע להבנת מצב המערכת בזמן הריצה, לייטראן מאפשרת למפתחים להוסיף לוגים, מדדים וטרייסים בזמן אמת, בצורה בטוחה ובפגיעה מינימלית בביצועי המערכת. תוך שימוש בתהליך המיוחד שלייטראן מאפשרת, מפתחים יכולים לכתוב פחות לוגים בזמן הפיתוח, מה שמאפשר חסיכת עלויות משמעותיות בעולמות אחסון ואנליזת הלוגים.

עד היום החברה גייסה כ-27 מיליון דולר, כשבסבב גיוס A האחרון, שנערך במאי של השנה שעברה, גייסה כ-23 מיליון דולר בהובלת Insight Partners. החברה מעסיקה כיום כ-50 עובדים במשרדיה בישראל ובארה”ב, כאשר בין לקוחותיה ניתן למצוא חברות בינלאומיות מובילות, ביניהן: נוקיה, טאבולה וסייסנס. השנה אף העניקה גרטנר העולמית ללייטראן את התואר Cool Vendor.

אילן פלג, מייסד משותף ומנכ”ל Lightrun: “בחצי השנה האחרונה, אנו עדים לשיאים בביקושים למוצרים שלנו, קיבלנו הרבה מאוד פניות של חברות הייטק וסטארטאפים, ביניהם גם ישראלים, שמעוניינים לייעל תהליכי פיתוח. כחברה שהינה חלק מהאקוסיסטם בישראל, אנו שמחים המוצר שלנו מצליח לסייע לחברות בזמנים מאוד מאתגרים של מיתון בענף”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.