דוחות טובים לברימאג: הכפילה את הרווח התפעולי

עֵסֶק

חברת ברימאג הציגה היום (ראשון) את דוחותיה לרבעון השלישי, מהם עולה כי ההכנסות הסתכמו בכ-137.5 מיליון שקל, גידול של כ-11.6% ביחס לרבעון המקביל אשתקד. כמו כן, רשמה ברימאג גידול של כ-30% ברווח הגולמי ברבעון שהסתכם לסך של כ-40.8 מיליון שקל, בהשוואה לסך של כ-31.4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי ברבעון הסתכם לסך של כ-16.9 מיליון שקל לעומת רווח של 7.8 מיליון שקל ברבעון המקביל. הרווח הנקי ברבעון הסתכם בכ-14.1 מיליון שקל לעומת כ-6.2 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

החברה ממשיכה לפעול להרחבת הפעילות העסקית באמצעות הקמת רשת החנויות הקמעונאית “מטרו” – מהלך אשר צפוי לחזק משמעותית את הזיקה של ברימאג לצרכן הסופי, תוך הרחבת ערוצי המכירה וחיזוק מותגי החברה.

פיני כהן, מנכ”ל החברה, מסר: “אנו מסכמים את הרבעון השלישי עם תוצאות חזקות וגידול בכל הפרמטרים התפעוליים וזאת על אף אי הוודאות שנמשכת מאז פרוץ המגיפה בישראל והסגר במהלך השבועיים האחרונים של הרבעון. תוצאות אלה מביאות לידי ביטוי יישום אפקטיבי של תוכניות העבודה שביצענו במסגרת ניהול המשבר. השפעת חלק מהמהלכים הובילה להצגת תזרים חיובי חזק מפעילות שוטפת. אנו מאמינים כי המהלכים המידיים שנקטנו, מאפשרים לנו להתמודד עם אתגרי התקופה ואף להראות שיפור בתוצאות. להערכתנו, למכלול הצעדים שבהם נקטנו ונמשיך ביתר שאת תהיה השפעה ותרומה חיובית לתוצאות החברה גם בטווח הארוך. גם בתקופה זו, אנו פועלים לקידום פרויקטים ארוכי טווח להרחבת הפעילות העסקית. אנו ממשיכים לפעול להקמת רשת שיווק קמעונאית עצמאית בשם מטרו אשר צפויה לחזק משמעותית את הזיקה של ברימאג לצרכן הסופי והקשר ליצרנים, תוך הרחבת ערוצי המכירה וחיזוק מותגי החברה ומוצריה”.

עוד בוואלה! NEWS

הישראלים שאוכלים מדי יום במסעדת השף שנמצאת אצלם בבית

בשיתוף בית בלב

לכתבה המלאה

Leave a Reply

Your email address will not be published.