בולגרית וצפתית ב-1.90 ש”ח: האם השמועות על המבצע המטורף נכונות?

עֵסֶק

בדומה לישראלים רבים, גם אנחנו חיפשנו גבינות במחירים נמוכים לקראת חג השבועות שנמצא מעבר לפינה. השמועה על מבצע מטורף – גבינות ב-1.90 ש”ח ל-100 גרם ברשת חצי חינם, הגיעה גם אלינו, אז הגענו כדי לבדוק זאת מקרוב.

ברשת אכן מציעים גבינות ב-1.90 ש”ח, של המותגים פיראוס תנובה ומשק צוריאל. במסגרת המבצע גבינות בולגרית וצפתית יימכרו ב-1.90 ש”ח ל-100 גרם, כשגבינת צהובה נעם טרה, גבינות שמנת בטעמים של מחלבות גד וגאודה של מחלבות יורו אירופה יימכרו ב-2.90 ש”ח ל-100 גרם.

במהלך הביקור שלנו באחד מסניפי הרשת פגשנו את חי שוורץ, המנהל הקולינרי של משק צוריאל כדי שיראה לנו איך מרכיבים שולחן חג מנצח. “אנחנו לפני חג השבועות, חג הסובב את עולם הגבינות ואנחנו נערכים לחג הזה עם שתי גבינות מאוד פופולריות – גבינה בולגרית וגבינה צפתית. יש להן שימושים טובים גם בפלטות, סנדוויצ’ים וגם באפייה”.

שאלנו את שוורץ מהי פלטת הגבינות המושלמת מבחינתו: “פלטת הגבינות האולטימטיבית כוללת גבינות קשות, רכות, מחלב בקר וגם מחלב עיזים. השילוב הזה נותן ניחוח של טעמים, מדובר ארוחה מנצחת”.

בנוסף לגבינות, בסניפי הרשת תמצאו גם מבצעים בשאר המחלקות, כמו במחלקת הבשר, הדגים האלכוהול וגם במחלקת עיצוב הבית בשם הקומה ה-2, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות לחג ואקססוריז לשולחן החג.

סניפי הרשת: המרכבה 31 חולון/ כישור 22 חולון | הלח”י 16 ראשל”צ / הכשרת היישוב 3 ראשל”צ / שוק משה לוי 8 ראשל”צ | ראשון לציון 1 אם המושבות פ”ת | הרקון 2 מתחם שרונים הוד השרון

Leave a Reply

Your email address will not be published.