ארה”ב: גופתו של ג’יילנד ווקר שנורה 70 פעמים ע”י המשטרה היתה אזוקה

עוֹלָם

ג’יילנד ווקר היה אזוק מאחורי גבו כשגופתו הגיעה למשרד חוקר מקרי מוות כחלק מהחקירה של הריגתו, כך עולה מדוח של הפתולוג שהגיע לידי CNN. ווקר נורה בשבוע שעבר על ידי שוטרים ממשטרת אקרון באוהיו כ-70 פעמים כשנקרא לעצור את מכוניתו לבדיקה שגרתית.

הדוח הראשוני של משרד חוקר מקרי מוות של מחוז סאמיט הכיל כמה דפים של תמונות ממוזערות (טאמבנייל) שבהן רואים את ווקר מת ואזוק בזירה ולאחר שגופתו הגיעה למשרד הפתולוג. התמונות מכילות גם ראיות לניסיונות להחייאה, כולל מה שנראה כמו תחבושות וחוסמי עורקים על הגופה ומסביבה. רשת CNN קיבלה אישור לקרוא את הדוח. דוח סופי יוגש ללשכה לחקירות פשעים של אוהיו, שחוקרת כל עבירה או הפרת חוקים של שוטרים.

המשטרה בארצות הברית פירסמה בתחילת השבוע סרטון ממצלמת גוף של מרדף אחר ווקר, בן ה-25, שלטענתה פתח ראשון בירי כשנקרא לעצור ברמזור בשעת לילה ב-27 ביוני. ווקר סרב לעצור, וכתוצאה מכך החל מרדף בן 18 דקות אחרי המכונית, שהמשיך ברגל לאחר שווקר יצא ממכוניתו לא חמוש וניסה להימלט. המשטרה מצאה אקדח בתוך המכונית לאחר מכן. שמונה שוטרים ירו עשרות כדורים לעבר ווקר.

תמונות שצולמו במשרד חוקר מקרי מוות שעות לאחר הירי מראות את ווקר בשק גופות, ולאחר מכן על שולחן הבדיקות. בתמונות נראים עשרות פצעי ירי מהקרסוליים ועד לחזה שלו. בנוסף נראים גם פריטים כמו רישיון הנהיגה של ווקר וזוג אזיקים מגואלים בדם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.